Prodej bytu 3+kk, 67 m² s balkonem

Exkluzivně Vám nabízíme prodej bytové jednotky 3+kk s vlastním balkonem v Loučné pod Klínovcem. Bytová jednotka je plně vybavena a vybavení je součástí kupní ceny.

Dispozice
3+kk
Cena
Prodáno
Užitná plocha
67 m²

Informace o nemovitosti

Hledáte svou moderní chatu, nebo investici na horách, kde naleznete dostatečný klid a soukromí? Tak pro Vás máme nemovitost, která tyto parametry splňuje. Nechte se i Vy okouzlit překrásným výhledem na Klínovec a Fichtelberg. Tento pohled Vás nikdy neomrzí. Exkluzivně Vám nabízíme prodej bytové jednotky 3+kk s vlastním balkonem v Loučné pod Klínovcem - nejzápadnější město Ústeckého kraje. Jedná se o novostavbu bytového domu, kde naleznete pouze 16 jednotek. Každý majitel ocení výtah, který zajišťuje především komfort a pohodlí pro majitele.

V ceně bytu je k dispozici jedno parkovací stání hned před domem a sklepní kóje o velikosti 4m².

Dispozice bytové jednotky:

  • Chodba (10,4m²)
  • Obývací pokoj (28,4m²)
  • Ložnice (11,5m²)
  • Ložnice (12m²)
  • Koupelna(3,6m²)
  • WC (1,3m²)

Čistá plocha bytu čítá 67,2m². Součástí bytu je balkon o velikosti 9m². Bytová jednotka je plně vybavena a vybavení je součástí kupní ceny. Nábytek je vkusný, kvalitní a v moderním stylu. Nedílnou součástí jsou i vestavěné skříně, které naleznete v předsíni a v každé ložnici. Byt má vlastní elektroměr, měřič tepla a vodoměr. Teplo a ohřev vody zde zajišťují dva plynové kondenzační kotle, které jsou umístěny v technickém zázemí domu. V bytě naleznete podlahové teplovodní topení, které lze ovládat přes webové rozhraní. Moderní technologie Vám zpříjemní bydlení.

A na co se můžete těšit? Skiareál Klínovec je jedním z největších zimních areálů v Čechách. Součástí areálu jsou desítky kilometrů skvěle upravovaných běžkařských tras. Oberwiesenthal je lázeňské městečko vzdálené jen jediný kilometr pěšky. Ani v létě se tu nebudete nudit. Naleznete zde například bobovou dráhu, lanová centra a cyklotrasy.

Díky atraktivní lokalitě Vám doporučujeme byt, jako výhodnou investiční příležitost, kde využijete letní i zimní sezónu.Neváhejte s prohlídkou. Budeme se na Vás srdečně těšit při osobním setkání, kde Vám rádi sdělíme podrobné informace k bytové jednotce.

No items found.

Další apartmány

Prodej bytu 2+kk, 44 m² s předzahrádkou

Exkluzivně Vám nabízíme prodej bytové jednotky 2+kk, součástí bytu je i terasa o velikosti 19m² a zahrada o velikosti 24m². Bytová jednotka je plně vybavena a vybavení je součástí kupní ceny.

detail

Prodej bytu 3+kk, 91 m² s předzahrádkou

Exkluzivně Vám nabízíme prodej bytové jednotky 3+kk, součástí bytu je i terasa o velikosti 24m² a zahrada o velikosti 106m². Bytová jednotka je plně vybavena a vybavení je součástí kupní ceny.

detail