Prodej bytu 4+kk, 92 m² - mezonet

Exkluzivně Vám nabízíme prodej bytové jednotky 4+kk v Loučné pod Klínovcem. Bytová jednotka bude vybavena kvalitní kuchyňskou linkou se spotřebiči Electrolux. V pokojích budou k dispozici vestavné skříně.

Dispozice
4+kk
Cena
11 990 000 Kč
Užitná plocha
92 m²

Informace o nemovitosti

V Loučné pod Klínovcem a jejím okolí najdete spousty zajímavých míst a aktivit, ať už si chcete užít pořádných sjezdovek a lyžování, milujete horskou turistiku a cyklistiku nebo naopak přijedete za klidem a odpočinkem. Nádherná lokalita nabízí nevšední zážitky, zábavu, zajímavosti a aktivní odpočinek, který si zaručeně užijete. Exkluzivně Vám nabízíme prodej nadstandardního mezonetu 4+kk. Nabízený apartmán se nachází ve 3.NP. Součástí budovy je i prostorný výtah zajišťující pohodlí a komfort. V ceně bytu je k dispozici jedno parkovací stání hned před domem a sklepní kóje o velikosti 4m².

Dispozice bytové jednotky:

Dolní patro

  • chodba (9,1m²)
  • obývací pokoj (28,7m²)
  • ložnice (12,8m²)
  • koupelna s WC (3,6m²)

Horní patro

  • chodba (2,5m²)
  • ložnice (10,6m²)
  • pokoj (21m²)
  • koupelna (4,2m²)

Čistá plocha bytu čítá 92,5m². Součástí bytu je balkon o velikosti 7m². Bytová jednotka bude vybavena kvalitní kuchyňskou linkou se spotřebiči Electrolux. V pokojích budou k dispozici vestavné skříně.Byt má vlastní elektroměr, měřič tepla a vodoměr. Teplo a ohřev vody zde zajišťují dva plynové kondenzační kotle, které jsou umístěny v technickém zázemí domu. V bytě naleznete podlahové teplovodní topení, které lze ovládat přes webové rozhraní. Moderní technologie Vám zpříjemní bydlení v tomto bytě.

A na co se můžete těšit? Skiareál Klínovec je jedním z největších zimních areálů v Čechách. Součástí areálu jsou desítky kilometrů skvěle upravovaných běžkařských tras. Oberwiesenthal je lázeňské městečko vzdálené jen jediný kilometr pěšky. Ani v létě se tu nebudete nudit. Naleznete zde například bobovou dráhu, lanová centra a cyklotrasy.

Díky atraktivní lokalitě Vám doporučujeme byt, jako výhodnou investiční příležitost, kde využijete letní i zimní sezónu.Neváhejte s prohlídkou. Budeme se na Vás srdečně těšit při osobním setkání, kde Vám rádi sdělíme podrobné informace k bytové jednotce.

No items found.

Další apartmány

Prodej bytu 4+kk, 99 m² - mezonet

Exkluzivně Vám nabízíme prodej bytové jednotky 4+kk v Loučné pod Klínovcem. Bytová jednotka bude vybavena kvalitní kuchyňskou linkou se spotřebiči Electrolux. V pokojích budou k dispozici vestavné skříně.

detail

Prodej bytu 3+kk, 67 m² s předzahrádkou

Exkluzivně Vám nabízíme prodej bytové jednotky 3+kk, součástí bytu je i terasa o velikosti 24m² a zahrada o velikosti 106m². Bytová jednotka je plně vybavena a vybavení je součástí kupní ceny.

detail