Prodej bytu 4+kk, 99 m² - mezonet

Exkluzivně Vám nabízíme prodej bytové jednotky 4+kk v Loučné pod Klínovcem. Bytová jednotka bude vybavena kvalitní kuchyňskou linkou se spotřebiči Electrolux. V pokojích budou k dispozici vestavné skříně.

Dispozice
4+kk
Cena
12 990 000 Kč
Užitná plocha
99 m²

Informace o nemovitosti

PROBUĎTE SE PO NÁROČNÉM TÝDNU, NEBO V RÁMCI DOVOLENÉ VE SVÉM NADSTANDARDNÍM VLASTNÍM APARTMÁNU S VÝHLEDEM NA KLÍNOVEC.

Tento pohled Vás nikdy neomrzí.

Připravili jsme pro Vás ideální investici i možnost vlastní rekreace.Apartmán je plně uzpůsoben k dlouhodobému, krátkodobému bydlení i k pronájmu. Exkluzivně Vám nabízíme prodej nadstandardního mezonetu 4+kk. Byl zde postaven dům, kde naleznete pouze 16 bytových jednotek (partmánů). Nabízený apartmán se nachází ve 3.NP. Součástí budovy je i prostorný výtah zajišťující pohodlí a komfort.

V ceně bytu je k dispozici jedno parkovací stání hned před domem a sklepní kóje o velikosti 4m² k uložení sportovního vybavení.

Dispozice bytové jednotky:

Dolní patro

  • chodba (10,4m²)
  • obývací pokoj (40,5m²)
  • ložnice (11,5m²)
  • koupelna (3,6m²)
  • WC (1,3m²)

Horní patro

  • chodba (7,5m²)
  • ložnice (10,3m²)
  • pokoj (10,5m²)
  • koupelna (3,6m²)

Čistá plocha bytu čítá 99,2m². Součástí bytu je balkon o velikosti 9m². Bytová jednotka bude vybavena kvalitní kuchyňskou linkou se spotřebiči Electrolux. V pokojích budou k dispozici vestavné skříně. Byt má vlastní elektroměr, měřič tepla a vodoměr. Teplo a ohřev vody zde zajišťují dva plynové kondenzační kotle, které jsou umístěny v technickém zázemí domu. V bytě naleznete podlahové teplovodní topení, které lze ovládat přes webové rozhraní. Moderní technologie Vám zpříjemní bydlení v tomto bytě.

A na co se můžete těšit? Skiareál Klínovec je jedním z největších zimních areálů v Čechách. Součástí areálu jsou desítky kilometrů skvěle upravovaných běžkařských tras. Oberwiesenthal je lázeňské městečko vzdálené jen jediný kilometr pěšky. Ani v létě se tu nebudete nudit. Naleznete zde například bobovou dráhu, lanová centra a cyklotrasy.

Díky atraktivní lokalitě Vám doporučujeme byt, jako výhodnou investiční příležitost, kde využijete letní i zimní sezónu.Neváhejte s prohlídkou. Budeme se na Vás srdečně těšit při osobním setkání, kde Vám rádi sdělíme podrobné informace k bytové jednotce.

No items found.

Další apartmány

Prodej bytu 2+kk, 44 m² s předzahrádkou

Exkluzivně Vám nabízíme prodej bytové jednotky 2+kk, součástí bytu je i terasa o velikosti 19m² a zahrada o velikosti 24m². Bytová jednotka je plně vybavena a vybavení je součástí kupní ceny.

detail

Prodej bytu 3+kk, 67 m² s balkonem

Exkluzivně Vám nabízíme prodej bytové jednotky 3+kk s vlastním balkonem v Loučné pod Klínovcem. Bytová jednotka je plně vybavena a vybavení je součástí kupní ceny.

detail