O lokalitě

Follow Us

Apartmány Vyhlídka | Klínovec

Díky své poloze je Loučná pod Klínovcem vyhledávaným místem pro příznivce zimních i letních sportů, turistiky a relaxace všech věkových kategorií. Pouhých 120 km od Prahy, 100 km od Plzně a 33 km od Karlových Varů najdete přírodní oázu s čistým ovzduším a pestrou nabídkou možností pro aktivní trávení volného času nebo příjemný odpočinek.

47 kilometrů sjezdovek

Na svazích blízkého Klínovce (1244 m n. m) můžete využívat moderní lyžařský areál s uměle zasněžovanými a každodenně upravovanými sjezdovkami a nejmodernějšími lanovkami a vleky. Vychutnejte si třeba jízdu na jedné z našich nejširších a nejdelších sjezdovek s délkou bezmála 3 km a šířkou až 100 metrů.  Vyznavači freeridu mají při vhodných podmínkách možnost využít dvou kilometrů neupravovaných sjezdových tratí s přírodním sněhem. Díky spojení se sousedním areálem na německém Fichtelbergu (1215 m n. m) vznikl InterSkiregion Fichtelberg/Klínovec, který nabízí 47 km skvělých sjezdovek. Dopravu mezi skiareály zajišťuje bezplatný skibus. Milovníky běžek nadchnou desítky kilometrů vzorně upravovaných běžkařských tras, včetně populární Krušnohorské magistrály.  

Objevujte. Pěšky i na kole

Množství turistických cest a cyklotras, bobová dráha, lanové centrum, terénní koloběžky, pro děti pak „Ježíškova cesta“ – nic z toho Vás nenechá zahálet ani v létě. Můžete objevovat zajímavá přírodní místa, zámky, hrady, hornické lokality i nedaleká světoznámá lázeňská města Karlovy Vary a Jáchymov. Za pár minut dojdete z Vašeho apartmánu do malebných lázní Oberwiesenthal, které jsou nejvýše položeným městem Německa.  A když vás přepadne hlad nebo žízeň, snadno je zaženete v některé z početných restaurací a hospůdek.